Forum Romania Inedit
Romania Inedit - Resursa ta de Fun
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Forum Romania Inedit | Reguli | Inregistrare | Login
POZE FORUM ROMANIA INEDIT
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: princess79 pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 60 ani |
|
naid
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Neo
Moderator
 Din: Zion
Inregistrat: acum 20 ani
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
gabiandreicristian
Moderator
 Din: loc in loc
Inregistrat: acum 19 ani
|
|
_______________________________________ E plin cimitirul, cu oameni de neinlocuit!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
big_evil
Moderator
 Din: Padure
Inregistrat: acum 19 ani
|
|
La multi ani! 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
dortom
Moderator
 Inregistrat: acum 19 ani
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
roin
Moderator
 Din: tr-o bucata!
Inregistrat: acum 18 ani
|
|
Multumesc, dragilor. Sa fiti fericiti, si voi, langa consoartele voastre.
Io turbez: cei de la BRD imi fac "cadou" de 8 martie(imi baga pe gat un card de 50 ron)...
Neo, prima reactie la vederea trandafirului: "ala l-a dat Nero, anul trecut"! Dar nu mai stiu in ce imprejurare...
Pup pe toti! 
_______________________________________ Ceea ce nu te doboara, te face mai puternic!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Neo
Moderator
 Din: Zion
Inregistrat: acum 20 ani
|
|
cum spui tu nu te contrazic cred ca am folosit acelas magazin ca nero 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
roin
Moderator
 Din: tr-o bucata!
Inregistrat: acum 18 ani
|
|
Neo a scris:
cum spui tu nu te contrazic cred ca am folosit acelas magazin ca nero  |
Ma racaia(pe la cusaturi)... Nu conteaza, oricum, gestul conteaza. Oricum, trandafirul e superb. De fapt, toate florile-s frumoase. Chiar si castusii, parerea mea... Toate cele neimportante le tin minte(de multe ori), insa, ceea ce trebuie, uneori uit... Batranetile, de...
Ma bucur ca am reusit sa le iau celor de la BDR cei 50 ron, inapoi. Mama lor de hoti.De fapt, ce banca nu te jupoiaie?
De la mine, macar virtual...
Modificat de roin (acum 14 ani)
_______________________________________ Ceea ce nu te doboara, te face mai puternic!
|
|
| pus acum 14 ani |
|
plumber
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
80Inanna
Moderator
 Din: Mitologie
Inregistrat: acum 20 ani
|
|
Mulțumesc și eu tuturor!
O zi plăcută, mai ales īn familie 
_______________________________________ Verificati toate linkurile īnainte de a descărca! UNELE sunt expirate. Cataloage FILME romānești și TEATRU romānesc. Eu pot descărca de pe: mediafire, zippyshare, uptobox, mega. NU pot descărca de pe: depositfiles, uploaded, turbobit, letitbit.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
calincalin
Moderator
 Din: Cluj-Napoca
Inregistrat: acum 18 ani
|
|
La multi ani!
Greu le-am gasit. Am cautat ca bolundu' pe la toate magazinele si tarabele. Peste tot numa' trandafiri.
_______________________________________ "Cunoaşteţi adevărul, şi adevărul vă va face liberi." (Ioan 8.32)
|
|
| pus acum 14 ani |
|
80Inanna
Moderator
 Din: Mitologie
Inregistrat: acum 20 ani
|
|
calincalin a scris:
Greu le-am gasit. |
Te cred. Este atāt sezonul lalelelor, cāt și al trandafirilor Că toporașii n-au plăcut, neam (v. sondajul)!
Da' parcă suntem certați cu batavii 
_______________________________________ Verificati toate linkurile īnainte de a descărca! UNELE sunt expirate. Cataloage FILME romānești și TEATRU romānesc. Eu pot descărca de pe: mediafire, zippyshare, uptobox, mega. NU pot descărca de pe: depositfiles, uploaded, turbobit, letitbit.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
|
Biblioteka
Membru Gold
Inregistrat: acum 15 ani
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Silva
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
|
|
La Multi Ani tuturor doamnelor si tuturor doamnelor si domnisoarelor din viata dumneavoastra! Iar voi toti sa aveti parte de o primavara si de multe primaveri frumoase!
10.4KB
_______________________________________ "In politica, prostia nu este un handicap". - Napoleon Bonaparte
|
|
| pus acum 14 ani |
|
bobesman
Moderator
 Inregistrat: acum 20 ani
|
|
_______________________________________ Romania Live
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Diabolique
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 20 ani
|
|
La multi ani ! d
_______________________________________ RESPECTATI GRAMATICA LIMBII ROMANE !!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
90% of my software comes from Warez and Kat websites they are only for demonstration purpose. If you really like the software please buy it. The developers need the support.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 Respectati REGULILE FORUMULUI
|
|
| pus acum 14 ani |
|
locust
Moderator
 Inregistrat: acum 18 ani
|
|
_______________________________________ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
|
|
| pus acum 14 ani |
|