Forum Romania Inedit
Romania Inedit - Resursa ta de Fun
Lista Forumurilor Pe Tematici
Forum Romania Inedit | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUM ROMANIA INEDIT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Lorena13 Profile
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 40 ani
Forum Romania Inedit / RECYCLE BIN [TRASH] / Inceputurile hip-hop-ului romanesc <must have> Moderat de Seven, Silva, Stelevadris
Autor
Mesaj Pagini: 1
009
MEMBRU VIP

Inregistrat: acum 18 ani
Inceputurile hip-hop-ului romanesc

Aveti aici o scurta emisiune realizata in anul 1996 despre hip-hop-ul romanesc. Contine mici interviuri si bucati de videclipuri de atunci (realizate pentru emisiune, probabil) cu formatii cunoscute si apreciate si astazi de catre fani (B.U.G Mafia, Parazitii, Morometzii, M&G), dar si cu formatii care doar "au incercat marea cu degetul" (KGB, Renegatii etc). Documentarul este 100% original (adica nu e fake sau altceva) si 100% necenzurat. Din pacate e alb-negru, probabil ca a fost realizat cu un buget mic.
Este un must have pentru fanii hip-hop-ului!

Link-uri YouTube:








Download:
-varianta YouTube rip (calitate mai slaba, 24MB, bun daca vreti sa-l convertiti in 3gp pentru mobil)

-varianta Video (calitate mai buna, cam 200 MB)
sau
sau


Va urez vizionare placuta si astept pareri!

Modificat de 009 (acum 18 ani)


_______________________________________
You can do anything you set your mind to, man

pus acum 18 ani
   
bogdan_adrian
Membru Junior

Din: timis
Inregistrat: acum 19 ani
super beton ascult rap din `93 sie imi pare bine ca am vazut aceasta emisiune
sa vedem cum a inceput si la noi


pus acum 18 ani
   
brazilianul_dica
MEMBRU VIP

Din: Teatrul viselor(Old Traford)
Inregistrat: acum 18 ani
Inceput glorios cu viitor sumbru!

_______________________________________



http://CENZURAT/c.php?uid=53866

PAROLA LA TOATE FISIERELE POSTATE DE MINE ESTE steaua!!!!!!!!!
„Se spune că cerul este limita şi pentru mine asta e adevărat, dar, prietene, nu ai văzut nimic, aşteaptă doar până voi trece şi de el” , Michael JACKSON  1958 - 2009 blogul meu va astept))


pus acum 18 ani
   
Alex-Cornel
Membru Gold

Din: Caransebeș
Inregistrat: acum 19 ani
009, iti multumesc pentru acest material, si recunosc ca atunci cand mi-ai spus de surpriza nici nu mi-a trecut prin gand de asa ceva. Daca ceea ce ai postat tu e autentic (si cred ca e) atunci e foarte valoros. A fost o adevarata placere si surpriza sa ii vad pe Tataee, Cheloo, ... de acum 11 ani. Inca odata ati multumesc pentru acest material pentru ca este unul de colectie.      

pus acum 18 ani
   
dimmidrol
Membru Senior

Din: Chisinau
Inregistrat: acum 19 ani
10X     

_______________________________________
Agentii de turism

pus acum 18 ani
   
danielvaleriu
Membru Gold

Din: bucuresti...ue
Inregistrat: acum 19 ani
super tare...

_______________________________________
mio P350 + IGO 8.3.2...
di/\/\Ka skin + Kimyac__305__Car_Collection
Cenzurat*Saw


pus acum 18 ani
   
maharet
Moderator

Inregistrat: acum 19 ani
Ce vremuri...imi aduc aminte oricand cu placere de hip hop-ul adevarat...Peace!



_______________________________________
Zilnic, cel mai interesant P.M. este răsplătit cu un BONUS special

DO NOT PM ME, MOST LIKELY I WON'T ANSWER.DO NOT REQUEST
REUPLOADS OF MY PREVIOUS UPLOADS, BUT IF YOU STILL HAVE
THEM, FEEL FREE TO MAKE AS MANY MIRRORS AS YOU LIKE.


 
    [mp3=https://www.youtube.com/watch?v=azJTTI4vk7g]

              Citiţi regulile/Read The Rules 
"Non quod habemus, sed quod fruimur, abundantia nostra est."

pus acum 18 ani
   
hosmY
Vizitator



 

pus acum 18 ani
   
chioudat
MEMBRU DE BAZA

Inregistrat: acum 19 ani
ai de capu meu... foarte bine?

_______________________________________
Intr-o lume nebuna nu-ncerca sa fii normal...

Chioudat - New Era Megamix
Chioudat - Music is my destiny **NEW**

pus acum 18 ani
   
ghost
Membru Puf

Inregistrat: acum 20 ani
Am descarcat de pe rapidshare avi1 si 2 dar este numai sunet. Am incercat cu toate codecurile posibile dar nu merge. Poti sa ma lamuresti si pe mine?

Parazitii rulez!


pus acum 18 ani
   
009
MEMBRU VIP

Inregistrat: acum 18 ani

ghost a scris:

Am descarcat de pe rapidshare avi1 si 2 dar este numai sunet. Am incercat cu toate codecurile posibile dar nu merge. Poti sa ma lamuresti si pe mine?

Cu fisierele .avi nu tine neaparat de codecul cu care rulezi. Si eu am unele probleme cu fisierele .avi (nu le ruleaza cum trebuie pe toate). Vezi ca pe celelalte linkuri sunt in format .mpg, mi se pare, ia-le de acolo. Cand o sa am timp, o sa pun si un link de filebox.


_______________________________________
You can do anything you set your mind to, man

pus acum 18 ani
   
didinio15
MEMBRU VIP

Inregistrat: acum 18 ani
the masterpiece



http://rapidshare.com/files/188465331/originale.avi


pus acum 17 ani
   
jedimkey
Gamer

Din: New York
Inregistrat: acum 18 ani




pus acum 17 ani
   
RankM
Membru Puf

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 15 ani
)) ce fete aveau toti, ma uit la videourile astea constant, nostalgie

_______________________________________
“The man who stops advertising to save money is like the man who stops the clock to save time”
Productie publicitara

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la