80Inanna
Moderator
 Din: Mitologie
Inregistrat: acum 19 ani
|
|
Dacă am înțeles bine, ce vrei tu să-i spui adminului hostului este „vreau să-mi fie trimisă parola la alt email, iar drept dovadă știu adresa de email a adminului sitului”, la care adminul hostului poate răspunde „cine știe cum ai aflat tu adresa aia, poate adminul sitului o folosește și prin alte părți, de exemplu pe facebook”.
Dacă este vorba de un forum de pe 3xmedia, poți încerca să contactezi adminul 3xmedia pe forumul de suport, dar slabe speranțe. Omul suflă în iaurt de când au fost deturnate câteva forumuri.
_______________________________________ Verificati toate linkurile înainte de a descărca! UNELE sunt expirate. Cataloage FILME românești și TEATRU românesc. Eu pot descărca de pe: mediafire, zippyshare, uptobox, mega. NU pot descărca de pe: depositfiles, uploaded, turbobit, letitbit.
|
|