80Inanna
Moderator
 Din: Mitologie
Inregistrat: acum 18 ani
|
|
zolisabo a scris:
Revin cu un ultim raspuns la ceea ce a scris 80Inanna.
In primul rand ma bucur ca recunoasteti adevarul, in legatura cu problema mea.
"80Inanna" a scris:
Începutul a fost făcut de tine, punând această cerere aici. Nu ţi s-a răspuns afirmativ, că am şterge, sau că ai putea şterge. Este adevărat că bobes şi cu mine ţi-am răspuns cam în zeflemea, bobes pentru că aşa e el, iar eu datorită tonului celorlalţi şi pentru că eram convinsă că această cerere e neserioasă. |
Cererea mea a fost facuta in cursul diminetii iar postarile am inceput sa le corectez abia seara, dupa raspunsurile primite ( oare ce ati fi facut voi daca ati fi primit asemenea raspunsuri la o rugaminte scrisa la un mod cat se poate de serios ) si dupa ce am constatat ca nu este nici o regula care sa-mi interzica lucrul acesta. Acesta fiind recunoscut si de voi... Deci, am avut dreptate cand am spus ca m-ati banat pe nedrept, dar recunosc ca ati avut si voi dreptate facand lucrul acesta, caci altfel nu ati fi putut sa ma opriti, insa, doua zile de pedeapsa zic ca este cam mult pentru cineva care nu a incalcat nici o regula...
"80Inanna" a scris:
Zici că nu scrie nimic despre dreptul de a-ţi şterge propriile postări. Aşa este... |
Ati mai spus:
"80Inanna" a scris:
Acest principiu că odată ce ai dat nu mai poţi lua înapoi («Donner c'est donner, reprendre c'est voler.») se aplică peste tot, inclusiv la case mari, cum este Wikipedia. |
Personal, consider ca fiecare forum are regulile proprii si ne postand pe alte forumuri, nu am avut cunostinta de o asemenea regula si consider ca acest lucru este eronat daca s-a aplicat in acest caz, cred ca este ilogic ca intr-o Tara un om sa fie judecat dupa legile altei Tari.Si nu tin minte ca vreodata sa fi incalcat vreo regula a acestui forum, daca am facut-o nu a fost cu intentie.
"80Inanna" a scris:
Nu ştiu de ce ai fost banat din nou, nimeni n-a mai precizat nimic, dar bănuiesc că te-ai apucat din nou să ştergi. |
Acelasi lucru pot sa spun si eu, pentru ca NU AM STERS ABSOLUT NIMIC... Doar ce am apucat sa-mi citesc mesajele private si am vrut sa ofer un raspuns la ceea ce a scris 80Inanna.
Cu regret, "MISIUNEA" MEA SE INCHEIE AICI!
P.S.
Imi cer scuze fata de userul zolisabo, pentru faptul ca i-am "inprumutat" contul,are cuvantul meu ca este pentru ultima oara. |
Ok, cum vrei.
Si eu nu consider ca am recunoscut ca ai fost banat pe nedrept, eu consider ca am explicat ca ai fost banat motivat. Orice stergere = ban, daca nu pentru altceva, macar pentru protectie. De exemplu iti sparge contul careva si se apuca sa-ti stearga postarile. Nu este admis.
Daca am inteles bine, mai sus tu spui ca ai fost banat a doua oara pentru ca te-ai carait pe PM cu un moderator. Asta este un motiv de banare foarte obisnuit, chiar daca nu scrie nicaieri. Sa stii ca pe niciun forum nu ai succes invocand argumente "legaliste", adica stilul avocatesc.
_______________________________________ Verificati toate linkurile înainte de a descărca! UNELE sunt expirate. Cataloage FILME românești și TEATRU românesc. Eu pot descărca de pe: mediafire, zippyshare, uptobox, mega. NU pot descărca de pe: depositfiles, uploaded, turbobit, letitbit.
|
|