Forum Romania Inedit
Romania Inedit - Resursa ta de Fun
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Forum Romania Inedit | Reguli | Inregistrare | Login
POZE FORUM ROMANIA INEDIT
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: dannutzza 25 ani
 | Femeie 25 ani Mehedinti cauta Barbat 25 - 52 ani |
|
jedimkey
Gamer
Din: New York
Inregistrat: acum 17 ani
|
|
Instaleaza Tune Up Utilities 2008 si incearca cu optiunea pe care o gasesti in program Tune Up Undelete, eu am recuperat multe fisiere cu ajutorul lui.
|
|
pus acum 16 ani |
|
ktalin_jordan
Music addicted
 Din: măta
Inregistrat: acum 17 ani
|
|
Pai asta stiu , dar tuneup nu recupereaza si cele sterse cu shift delete 
|
|
pus acum 16 ani |
|
yyy77_florin
Membru Senior
 Inregistrat: acum 19 ani
|
|
Acum doua zile cautam disperat programe de recuperat date...am incercat si scanat cu doua sau trei (cate 16 ore) dar azi am gasit unul care ,nu exagerez in mai putin de 5 secunde mi-a aratat tot ceea ce pierdusem si intr-o ora mi le-a recuperat...Programul folosit este 7.1...daca il vrei il pun,ok?Bafta!
|
|
pus acum 16 ani |
|
ktalin_jordan
Music addicted
 Din: măta
Inregistrat: acum 17 ani
|
|
Oricum sa rezolvat problema
|
|
pus acum 16 ani |
|
80Inanna
Moderator
 Din: Mitologie
Inregistrat: acum 19 ani
|
|
Eu folosesc Restoration. E un progrămel standalone (nu trebuie instalat).
_______________________________________ Verificati toate linkurile īnainte de a descărca! UNELE sunt expirate. Cataloage FILME romānești și TEATRU romānesc. Eu pot descărca de pe: mediafire, zippyshare, uptobox, mega. NU pot descărca de pe: depositfiles, uploaded, turbobit, letitbit.
|
|
pus acum 16 ani |
|