Forum Romania Inedit
Romania Inedit - Resursa ta de Fun
Lista Forumurilor Pe Tematici
Forum Romania Inedit | Inregistrare | Login

POZE FORUM ROMANIA INEDIT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Lorebbc
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
24 - 48 ani
Forum Romania Inedit / Muzica populara romaneasca - Romanian folk / Nelu Albu - vol. 2 - Dragu-mi vara la stana P 083 Moderat de 80Inanna, cuculean, gabiandreicristian, kiko, roin
Autor
Mesaj Pagini: 1
sorin00098
MEMBRU VIP

Inregistrat: acum 13 ani
Nelu Albu - vol. 2 - Dragu-mi vara la stana   P 083

A1.Cine are dor pe vale                                                                                             
A2.Ce mie drag sara pe luna                                                                                         
A3.Io i-am zis mamii de mic                                                                                         
A4.Doru mi-i mama de satul meu                                                                                       
A5.Bate vantul, iarba creste                                                                                         
A6.Pe mine ma poti cunoaste                                                                                         
A7.Pe la poarta cui mi drag                                                                                         
A8.Vin cu sufletul curat                                                                                             
B1.Cand mi dor incep sa plang                                                                                       
B2.Dragu-mi vara la stana                                                                                           
B3.Frunza verde magheran                                                                                             
B4.Un batran la copii spune                                                                                         
B5.Frunza verde ca aluna                                                                                             
B6.Hai, hai mandrulita sibiana                                                                                       
B7.Spune Doamne, mie spune                                                                                           
B8.Cine copilas nu are                                                                                               
B9.Invartita



nelu albu vol. dragu-mi vara stana 083 nelu albu vol. dragu-mi vara  p 083 a1.cine are dor

58KB


_______________________________________
Fereste-te de prosti ca au mintea odihnita.


Dacă vreunul dintre linkurile mele nu este valid, nu ezitati să mă anunţaţi prin PM.

pus acum 5 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la