Forum Romania Inedit
Romania Inedit - Resursa ta de Fun
Lista Forumurilor Pe Tematici
Forum Romania Inedit | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUM ROMANIA INEDIT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
bruneta99
Femeie
25 ani
Satu Mare
cauta Barbat
25 - 50 ani
Forum Romania Inedit / Muzica populara romaneasca - Romanian folk / Liliana Chinda Moga vol.1 Moderat de 80Inanna, cuculean, gabiandreicristian, kiko, roin
Autor
Mesaj Pagini: 1
sorin00098
MEMBRU VIP

Inregistrat: acum 13 ani
Liliana Chinda Moga - vol. 1
1.Liliana Chinda Moga - Sara buna bade-al meu                                                       
2.Liliana Chinda Moga - Usor bade m-ai lasat                                                         
3.Liliana Chinda Moga - Am un glas ca un tingalau                                                   
4.Liliana Chinda Moga - De ce-o fost omul lasat                                                     
5.Liliana Chinda Moga - Draga mo fost lumea mie                                                     
6.Liliana Chinda Moga - Zi-mi din struna lautare                                                     
7.Liliana Chinda Moga - Frunzulita verde de bujor                                                   
8.Liliana Chinda Moga - Frunzulita trei alune                                                       
9.Liliana Chinda Moga - Diminetile bate soarele                                                     
10.Liliana Chinda Moga - Daca mor astazi sau maine                                                   
11.Liliana Chinda Moga - Mama cand m-o legana                                                     
12.Liliana Chinda Moga - Ce frumos este la nunta                                                   
13.Liliana Chinda Moga - Trandafir rosu rotat                                                       
14.Liliana Chinda Moga - Hei,hop,tuptup                                                             
15.Liliana Chinda Moga - Multe fete-s manioase



liliana chinda moga vol.1 liliana chinda moga vol. 11.liliana chinda moga sara buna bade-al

78.1KB


_______________________________________
Fereste-te de prosti ca au mintea odihnita.


Dacă vreunul dintre linkurile mele nu este valid, nu ezitati să mă anunţaţi prin PM.

pus acum 6 ani
   
ioanacostinel
MEMBRU DE BAZA

Inregistrat: acum 10 ani
Mulțumesc !

pus acum 6 ani
   
halalaieec
Membru Senior

Din: Teius
Inregistrat: acum 16 ani
thnx, la mai multe....

Lipsesc piesele: Fata A - piesa 7 si de pe Fata B melodiile 10, 11 ... dupa cum arata verso la coperta. nu erau pe caseta? ... ca stiu ca se mai intampla sa fie pe coperta trecute altfel melodiile

Modificat de halalaieec (acum 6 ani)


pus acum 6 ani
   
sorin00098
MEMBRU VIP

Inregistrat: acum 13 ani

halalaieec a scris:

thnx, la mai multe....

Lipsesc piesele: Fata A - piesa 7 si de pe Fata B melodiile 10, 11 ... dupa cum arata verso la coperta. nu erau pe caseta? ... ca stiu ca se mai intampla sa fie pe coperta trecute altfel melodiile


Piesele respective erau doar pe coperta.
Pe caseta probabil ca nu au mai incaput.


_______________________________________
Fereste-te de prosti ca au mintea odihnita.


Dacă vreunul dintre linkurile mele nu este valid, nu ezitati să mă anunţaţi prin PM.

pus acum 6 ani
   
sorin00098
MEMBRU VIP

Inregistrat: acum 13 ani
Link nou


_______________________________________
Fereste-te de prosti ca au mintea odihnita.


Dacă vreunul dintre linkurile mele nu este valid, nu ezitati să mă anunţaţi prin PM.

pus acum 5 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la