Forum Romania Inedit
Romania Inedit - Resursa ta de Fun
Lista Forumurilor Pe Tematici
Forum Romania Inedit | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUM ROMANIA INEDIT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Jasmmyne pe Simpatie
Femeie
22 ani
Bucuresti
cauta Barbat
22 - 34 ani
Forum Romania Inedit / Muzica populara romaneasca - Romanian folk / Ioan Marcu - Mama, tata, la voi vin Moderat de 80Inanna, cuculean, gabiandreicristian, kiko, roin
Autor
Mesaj Pagini: 1
sorin00098
MEMBRU VIP

Inregistrat: acum 13 ani
Ioan Marcu - Mama, tata, la voi vin   P084
1.Ioan Marcu - Foaie verde maracine                                             
2.Ioan Marcu - Mandra pentru gura ta                                                    
3.Ioan Marcu - Doamne cat mai mi de greu                                                
4.Ioan Marcu - Hai mandruto sa fugim                                                    
6.Ioan Marcu - Mama, tata, la voi vin                                                        
7.Ioan Marcu - Pana-i omul tinerel                                                        
8.Ioan Marcu - Cata lume-i pentru mine                                                  
9.Ioan Marcu - Aseara la vremea cinii                                                         
10.Ioan Marcu - Cine n-are dor                                                                
11.Ioan Marcu - Cand eram mai mic                                                               
12.Ioan Marcu - Floare galbena de soc




ioan marcu mama, tata, voi vin ioan marcu mama, tata, voi vin   p084 1.ioan marcu foaie

63.9KB

Modificat de sorin00098 (acum 6 ani)


_______________________________________
Fereste-te de prosti ca au mintea odihnita.


Dacă vreunul dintre linkurile mele nu este valid, nu ezitati să mă anunţaţi prin PM.

pus acum 6 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la